3 wskazówki, że każda kobieta, która schudła zgadza się na


Utrata masy ciała jest trudne. To nie jest czarny i biały, i to, oczywiście, nie ciasteczka. Masz trudności, niepowodzeń, a razem można by się zastanawiać, po co ja w ogóle początku? Czy światło na końcu tunelu?” Ale z tych opowieści od kobiet, którzy osiągnęli swoje sukcesy we wszystkich różnych sposobów, możemy uzyskać silne poczucie nadziei.

Tam jest inne podejście do każdego, i każda kobieta zwycięską kombinację różnych narzędzi. Powiedział, że, istnieje kilka wspólnych tematów, które możemy ponownie i ponownie zauważył, te, które można realizować niezależnie od twojego typu budowy ciała, nawyków i celów. Przepytaliśmy kobiet, które straciły od 25 do 225 funtów; ich trzy najlepsze porady (łącznie) były o ruchu, świadome odżywianie i systemu wsparcia. Niech powiedzą ci dokładnie, jak te rzeczy pracowali w swoich podróżach, i jak każdy wkład w ich wspólny sukces.

Większy RuchWiększy Ruch

Chociaż niektóre kobiety naprawdę podszedł i wybrał w ciągu sześciu lub więcej dni treningów, nie każdemu przydałby się taki napięty harmonogram, aby schudnąć. To jest po prostu o przeniesieniu więcej. Dla Katie, który stracił ponad 200 funtów, i Brooke i Hailey, które każdy stracił ponad 100, każdy z nich, skierowane na osiągnięcie 10 000 kroków dziennie, śledząc z fitbit lub aplikacji. Wyznaczając ambitne cele, co sprowadza się po prostu trochę więcej osiągalny i może składać się z upływem czasu. W rzeczywistości, jest to jeden z najlepszych odchudzania trener gwiazd Harley Pasternak porady—i te kobiety są żywym dowodem, że to działa.

Jeśli masz już dość aktywnie, dodając jeszcze kilka treningów, ważne. Dla Cara (który stracił 40 funtów), klucz był wybór. “Jestem członkiem kilka lokalnych studia fitness w naszej okolicy, które oferują plecy, barre, joga, i łańcuch klasy, więc na dniach pracujemy na nasze nogi i pośladki, zacznę brać lekcje barre ze sobą. Jeśli cardio w określonych godzinach), wezmę na rowerze stacjonarnym. Pracuję pięć-sześć dni w tygodniu”.

Im więcej ruchu, tym bardziej, że staje się częścią twojego codziennego życia. “Uwielbiam pracować, i faktycznie okazało się, że jego zastąpiły żywności, jako świetny sposób na stres i sprawiają, że czuję się w zarządzaniu”, powiedział Haley. “Średnio w tygodniu pracuję od czterech do sześciu razy i starają się zachować świeże i atrakcyjne, jak to możliwe.”

Jedz ŚwiadomieJedz Świadomie

Większość kobiet, z którymi rozmawialiśmy, kto popełnił poważne straty wagi przypisywane ich zdrowego ciężar na bardziej świadome odżywianie i świadomego wyboru. “Gotowanie w domu-jeden z najbardziej skutecznych sposobów, aby zarządzać swoją wagę” – powiedział Brooke, ale ona też wspomniała, że “to powinno być łatwe i przyjemne, czy to nie będzie występować stale.”

Caitlin, który stracił 25 funtów, też bardziej świadome ze swoim jedzeniem i zdaje sobie sprawę, jak jej ciało czuje, gdy ona je. “Staram się, aby pozwolić sobie jeść i ufać sobie, aby wybrać opcje, które wiem, pozwoli mi czuć się dobrze i aby zatrzymać, gdy jestem pełen. Staram się po prostu sprawdzić się, ‘czy na pewno chcesz to zrobić?'” Kara były podobne nastroje. Powiedziała stronę popsugar, że skupia się na zdrowy wybór, ale nadal kocha żywnością, więc ona czuwa nad tym, jak swój wybór pozwoli jej czuć się fizycznie. “Jeśli robię nie odmawiaj sobie w ciężkiej, fast foodów, moje ciało teraz reaguje źle, jak stał się tak przyzwyczaił się do czystości składników, dlatego uważam się próbuje zebrać energię i będę czuć się chory, więc przestałam jeść wszystko, co wiem, to pozwoli mi czuć się słaby.”

“To wszystko o wiedząc, co jest dobre lub złe dla ciała, wiedząc, że można spożywać, powiedziała Kat, która straciła 40 funtów. “Dopóki jest zdrowy, kalorii, waga przyjdzie.” Mówiąc o zdrowych kalorii, część celowe i świadome odżywianie obejmuje edukację i uczenie się jak najwięcej na temat żywności. Taylor, kobieta, która straciła około 25 kg, używane w tym, że edukacja jako zaletę w jej utraty wagi. “Wiem więcej obsługujących wysokokalorycznych opcji, takich jak zdrowe tłuszcze w olej migdałowy, olej kokosowy, awokado, i pamiętam, aby utrzymać tych w miarę”.

Znaleźć Motywację Do SpołecznościZnaleźć Motywację Do Społeczności

Dla Becky, był odchudzania, które pomogły jej w 100-килограммовую utratę wagi. Użyła społeczności i aplikacji jako sposób, aby utrzymać się na torze. “Możesz zobaczyć niesamowite zdjęcia przed i po, przepisy i porady”, – powiedziała ona. “To naprawdę pomaga utrzymać mnie motywację”.

Brooke znalazł w sobie siły w bbg społeczność, jak mówią, “to daje mi prawo być narażony na temat naszych wadach, podzielają nasze cele i wspierają się wzajemnie”. Zaznaczyła, że przed znalezieniem innej kobiety przez, że “niosła wokół ogromna ilość wstyd” z powodu jej wagi. “Było mi łatwiej odpuścić i zdać sobie sprawę, że nie jestem sam.”

Zapewniając wsparcie i nie czuć się odosobniony, ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu zobaczysz na własnej drodze. Kara powiedziała nam, że jej “partner odpowiedzialności” – to człowiek, który trzyma ją w ryzach i trzyma ją będzie “o 6 rano plecy lub łańcucha klasy jeden-dwa razy w tygodniu”. Czy to najlepszy przyjaciel, bratnia dusza, kolega, rodzic lub członek rodziny, musisz znaleźć kogoś, kto może trzymać cię do odpowiedzialności i pomóc przejść wszelkie niepowodzenia.

Dla Caitlin i Kate , że pomoc przyszła od tonu jego. W poszukiwaniu wspólnoty na Instagram, Kate powiedziała: “To był pierwszy raz, kiedy zdałem sobie sprawę, że może być, mogę to zrobić, i nie musi być torturą. Te dziewczyny były podobne do mnie”. To dobrze, całkiem i wsparcie pomogło Kate osiągnąć swoje cele. “Zacząłem tworzyć nowe nawyki, pchanie się na nowe wyżyny, próbować nowych treningu, czasami się udaje, czasami błyszczące, ale zawsze jest obsługiwany przez moje wzloty i upadki. Kochałem wspieranie innych i miło jest zobaczyć, jak dziewczyny wesprzyj mnie!”

Caitlin mówi, że “społeczność była wspólna system wsparcia dla mnie i pozostał”, zaznaczając, że to wykracza daleko poza jej utraty wagi. “Kobiety w społeczeństwie, są niesamowite i będą wspierać, zachęcać, i słuchać, jak można przejść przez wszystkie ścieżki, jesteś na. Te kobiety dzielą się na ciąży, utraty, małżeństwo to nie tylko waga, ale i emocjonalne czynniki, które zazwyczaj są kierowcy naszych złych nawyków. Poszedłem, aby ton jej wycofać 2015, gdzie poznałem mnóstwo bab czułem, co wiedziałem już, że od nich na Instagram, i jestem tak szczęśliwy, teraz mogę nazwać ich przyjaciółmi.”