Instalacja Ten Gol Pomógł Mi Stracić 104 Funtów


Odkąd pierwszy raz usłyszałem o trudnych Mudder, wiedziałem, że chciałem, aby konkurować w jednym. Ale, mając nadwagę, kiedy miałem około 9 lub 10 lat, nigdy nie czułem się jako przeszkoda sztafecie dla mnie.

Ograniczam się tu i tam (jak zwykle, z pozbawieniem diety i wątpliwe suplementów utrata masy ciała), ale ja zawsze wybierałem go z powrotem, a następnie kilka. Działa 10 z hakiem kilometrów? Unosząc się do góry i przez linę ścianie? Tak, zgadza się.

ZMIANAZMIANA

W 2014 roku osiągnął maksimum 290 funtów. Ważyłem więcej, niż byłem, kiedy byłam w dziewiątym miesiącu ciąży. Ale on nie był do planowej kontroli, że zdałam sobie sprawę, jak poważnie zrobiło. Mój lekarz stwierdził, że jestem granicznym cukrzycę, a także pokazał zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych. Moja wątroba—że mój lekarz powiedział, stawało się zbyt tłuste—pracował ciężej niż powinien, na znak długotrwałe problemy ze zdrowiem, aby przyjść.

Dlatego zapisałam się na siłownię. Pomyślałam, że to moja szansa, żeby w końcu schudnąć, a nie tylko dla mojego zdrowia, a także krzyż, który w trudnych Mudder z mojej listy wiadra. Nie wiem, ile wagi chciałam zrzucić, ale pomyślałem, że gdybym był w stanie to zrobić za pomocą trudnych Mudder, moja waga i zdrowie były na dobrej drodze.

W siłowni, spotkałem trzech kobiet, które chcą stracić dużą ilość masy, i co się dziwić, wszyscy chcieli, aby w końcu konkurować w trudnych Mudder. Z tym, że nasz zespół się urodziła.

TRENINGÓWTRENINGÓW

W sierpniu 2014 roku, po kilku miesiącach spędzonych w treningu-klasy, jak zumba, zapisałam się na pierwszą indywidualną trening. Jedna z kobiet w mojej trudnych Mudder na zespół zaczął pracować z trenerem i zasugerował, że to może pomóc mi osiągnąć moje cele.

Mój trener od razu poznał mnie z wagą, bo wcześniej każdy możliwy sposób, aby unikać, jak szalony. On nauczył mnie, jak trening siłowy z wykorzystaniem wolnych ciężarów i maszyn. Powiedział, że muszę budować jakieś poważne siły, jeśli mam zamiar zrobić to przez trudnych Mudder. drążek, mahi Hera, podciągnięć i pomoc stała kilka moich ulubionych ćwiczeń.

Ale, jak to też zajmuje sporo cardio, aby zrobić to przez 10 z hakiem mile wyścigu (nie ważne, ile sił w oparciu o przeszkodami), mamy również dużo biegania i innych sportów wytrzymałościowych w moim życiu. Trafiłem na siłownię pięć-sześć dni w tygodniu, a zaczęło się od wagi, a potem przeszedł na cardio. W ten sposób, moja cardio stał się prawdziwym ćwiczenia na wytrzymałość.

Zacząłem od małych, oczywiście, pierwszy działa tylko parę minut, ale udało mi się uruchomić trochę mocniej i szybciej, co tydzień. Mój trener dał mi kilka wskazówek dotyczących interwałowy o wysokiej intensywności klas, mógłbym użyć, aby mieszać rzeczy od czasu do czasu. Ja też często chodził na wycieczki razem z innymi kobietami w moim zespole.

Około sześciu miesięcy do trudnych Mudder, pobiegłem wojownik dash, aby moje nogi mokre z błotem ucieka.

JEDZENIE

Jak i pchnął się w siłowni, zacząłem patrzeć na jedzenie zupełnie inaczej. Podczas gdy użyłem do jedzenia, jeśli u mnie był stres i radzenia sobie z emocjami, zacząłem myśleć o tym, co jadłam jako sposób paliwem, moje ciało i treningu. Jeśli karmiłem moje ciało jest zła jakość żywności, chciałbym uzyskać niskiej jakości rezultaty. I bardziej bym zwracał się do zdrowej żywności—jak białko trzęsie, pełnoziarniste makarony i mięsa wołowego mielonego—tym bardziej zdałem sobie sprawę, że była tam masa przydatnych potraw, co bardzo mi się podobało.

PRAKTYKOWANIE TEGO

Mieć przyjaciół, którzy pracowali, aby schudnąć i trenować w tej samej trudnych Mudder pomagali opiekować się mną. Regularnie piszemy sobie o naszym postępie, spotykają się wieczorami, aby poćwiczyć razem i utrzymać siebie odpowiedzialności za nasz wspólny cel kruszenia wyścigu.

Gdy chciałem przejść do siłowni lub prześwietlić go na określone produkty, przypomniałam sobie, że mam trójkę przyjaciół liczy na mnie. Dzień wyścigu do koryta.

NAGRODĄ

Do czerwca 2016 roku, dwa lata po dojściu do siłowni i decydując się na podjęcie się na torze przeszkód, troje moich znajomych i ja przekroczył linię mety w trudnych Mudder, Nowej Anglii. Razem byliśmy 422 kg lżejsze niż byliśmy, gdy zaczynaliśmy swoją odchudzanie podróż. Straciłam 104 funtów.

Wyścig był 10 razy trudniej, niż mogłem sobie wyobrazić. Ale to poczucie spełnienia, że o wiele bardziej zaskakujące. Jestem tak dumna z tego, co osiągnąłem, utrata masy ciała, rasy, wszystkie.

Teraz chcę ponownie rywalizować w wyścigu z mojej drużyny—to jest mój czas i pokonywaniu przeszkód, że zastraszani mnie po raz pierwszy w zeszłym roku.

MÓJ NUMER JEDEN RADĘMÓJ NUMER JEDEN RADĘ

Cel, który cię inspiruje. Dla mnie, że uczestniczy w trudnych Mudder. To skłoniło mnie w ten sposób, że po prostu chce schudnąć nie. Pracę w tym kierunku wspierał mnie, nawet gdy jestem zmęczony i chciał się poddać.